Toy Blast v5686 Mod Apk, Peak Games oyun firması tarafından android studio ortamında geliştirilen bulmaca kategorisinde yer alan aynı küp renkleri bir araya getirip yok ederek yüksek skorlar yapmaya çalışarak bölüm geçme oyunudur.

Toy Blast, Toy Blast Apk, Toy Blast Mod Apk, Toy Blast Hile Apk

Toy Blast v5686 Hileli Mod Apk

Toy Blast, amacınız iki veya daha fazla küpleri eşletirerek sıkışan oyuncakları kurtarmak olacak bu tür oyunları seven arkadaşlarımızın denemelerini düşündüğüm bir yapımdır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için hileli sürümü sizlere sunuyorum bu sayede kolay bir şekilde bölümleri geçebileceksiniz. Yayınlandığı tarihten bu yana 50.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda 2.148.872 kullanıcı tarafından google play store’da oylanmıştır. Oylama sonucu oyunun almış olduğu genel puan ortalaması 4,7’dir.

Ekran Görüntüleri

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
Toy Blast v5686 Mod APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak oyunu açın ve keyfini çıkarın. İyi eğlenceler 🙂

Boyut: 91.7 MB
Kategori: Oyunlar
Oyun Türü: Bulmaca
Yayın Tarihi: 11.12.2018
Sürüm: v5686
Geliştirici: Peak Games
Dosya Türü: .apk
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Hile Mod: Evet

YENİLİKLER

Maceracı bir yeni güncelleme zamanı!

– 20 YENİ SEVİYELERİ OYNAYIN! Eğer antik piramit içinde gizli Oyuncak Firavun gizemli mezar keşfetmeye hazır mısınız? Hala gizli salonlarını gizlediğini ve oyuncak patlamasını oynadığını söylüyorlar! Derinliklerine defterleri ve kendiniz için öğrenmek!

En yeni içerik için Toy Blast güncel sürümüne güncellediğinizden emin olun. Her 2 haftada bir, biz yeni bölüm ve seviyeleri getirmek. Gel ve eğlenceye katıl!

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.0.3 ve üzeri

Dosya Boyutu: 91.7MB

Google Play