Tormentum – Dark Sorrow v1.1.0 Apk, TORMENTUM bulmaca dolu, karanlık bir “tıkla ve ilerle” macera oyunudur. İsimsiz bir kahraman kendini hayal ve kabus arasında bir yerde bulur. Ne adını ne de geldiği yeri hatırlar. Bu tuhaf diyarlarda yol alarak kendisine ve bu dünyaya ait gerçekleri keşfetmek için uğraşır.

Oyunun bu düşsel, kabus gibi atmosferi ressam H.R. Giger ve Zdzisław Beksiński’in çalışmalarından esinlenilerek hazırlandı. Ayrıca oyunun geneli Demon’s Souls ve Dark Seed evrenlerinden oldukça etkilenmiştir. Bu eşsiz karışımın sonucu olarak hayata kasvet katan, iç karartıcı bir dünya ortaya çıktı.

Hikayemiz, ana karakterimizin uçan, büyük bir makineye asılı bir kafeste kendini bulmasıyla başlıyor. Makinenin zorunlu yolcusu olduğu ve gidilen yerin bilinmediği anlaşılıyor. Karakterimizin zihninde hatırlayabildiği tek şey tepede bulunan, gökyüzüne uzanan insan ellerini tasvir eden bir heykel.

Nitekim bütün bunlar onun için en basit dertler. Uçan makine, devasa, kasvetli bir kaleye iner ve bu kale karakterimizin cezaevi olur. Böylelikle gerçek ile hayalin sınırlarında dolaşan gerçeküstü hikayemiz başlar…

Ekran Görüntüleri

1 2 3 4

Kurulum

İndireceğiniz dosyayı arşivden çıkarın.

İçindeki Tormentum – Dark Sorrow v1.1.0 Apk uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.

Son olarak “air.com.ohnoo.tormentum” adlı klasörü android/obb içine atın.

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.0+

Dosya Boyutu: 306MB

Google Play