Toon Blast v3529 Mod Apk – Hileli Sürüm, Peak Games oyun firması tarafından geliştirilen bulmaca kategorisinde yer alan aynı renk küpleri bir araya getirip yok ederek bölüm geçme oyunudur. Bu tür oyunlara ilgi duyan arkadaşlarımız mutlaka denemelerini tavsiye ediyorum.

Toon Blast

Toon Blast v3529 Hileli Mod Apk

Toon Blast, amacınız bölüm içerisindeki aynı küpleri yok ederek bir sonraki bölüme geçmek olacak. Her bölümde sizden istenilen küpleri kaç adet yok etmeniz isteniyorsa size verilen hamle sayısı bitmeden bölümü geçemelisiniz. Bu tür oyunları seven arkadaşlarımızın gerçekten oynamalarını tavsiye ediyorum. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki zorlukları aşmanız için sizlere hileli sürümünü sunuyorum. Bu sayede daha başarılı bir oyun sergileyeceksiniz. Yayınlandığı tarihten bu yana 10.000.000’dan fazla indirilmiştir ve kullanıcıların gerçek anlamda beğenisi kazanmış bir oyundur. Goog play store’da toplam 1.246.208 kullanıcı tarafından oylanmıştır. Oyunun almış olduğu genel puan ortalaması 4,7’dir.

Ekran Görüntüleri

toon blast-1 toon blast-2 toon blast-3

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
Toon Blast v3110 Mod APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak oyunu açın ve keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.!!!

Boyut: 80 MB
Kategori: Oyunlar
Oyun Türü: Bulmaca
Yayın Tarihi: 25.11.2018
Sürüm: v3529
Geliştirici: Peak Games
Dosya Türü: .apk
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Hile Mod: Evet

YENİLİKLER

Bu mistik yeni güncelleme zamanı!

– 50 YENİ SEVİYELERİ OYNAYIN! Toons gizemli bir tüccar satın büyülü halı Hop ve yanan kumların üzerinde uçmak. Eğer mistik Arap geceleri girişim olarak Scheherazade bir masal yaşıyoruz gibi hissedeceksiniz. Büyüleyici bir macera sizi bekliyor!

En yeni içerik için Toon Blast güncel sürümüne güncellediğinizden emin olun. Her 2 haftada bir, biz 50 yeni seviyeleri getirmek! Gel ve eğlenceye katıl!

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.1 ve üzeri

Dosya Boyutu: 80MB

Google Play