The Sims Mobile v12.3.0.208251 Mod Apk, hikaye tabanlı yaşam simülasyonu oyunudur. Oyunda birçok sims oluşturup diğer simslerle etkileşim halinde olacaksınız. ELECTRONIC ARTS firması tarafından geliştirilen bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

The Sims Mobile

The Sims Mobile v12.3.0.208251 Mod Apk

The Sims Mobile simslerinizi oluşturun, onlara eşsiz yeni kişilikler verin ve evlerini cep telefonundan daha önce hiç olmadığı kadar detaylı bir şekilde özelleştirin. Amacınız kontrolünü sağladığınız sims karakterleri ile bulunduğunuz şehir içinde yaşamınızı simüle etmek, size verilen görevleri tamamlamak, çalışarak para kazanmak ve daha fazlasını sağlamaktır. Yeni ilişkiler kurmak ve ödüllerin kilidini açmak için diğer simslerle etkileşim kurun ve hikayelerinizi anlatın. Oyun içinde yaşanan genel zorlukları aşmak adına oyunun sınırsız para hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Ayrıca oyunun içinde Türkçe dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi durumdadır. Kontroller çift parmak ile sağlanmaktadır. Yayınlandığı tarihten bu yana 10.000.000 yükleme sayısını aşmıştır. Google play markette 402.985 oyuncunun oylaması sonucunda aldığı puan 4,5’tir. Oldukça başarılı puan alan bu oyun, oyuncular tarafından çoğunlukla olumlu yorumlar almaktadır.

Ekran Görüntüleri

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
The Sims Mobile v12.3.0.208251 Hileli APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak oyunu açın ve oynamaya başlayın. İyi Eğlenceler!!!

Boyut: 105 MB
Kategori: Oyunlar
Oyun Türü: Simülasyon
Yayın Tarihi: 22.12.2018
Sürüm: v12.3.0.208251
Geliştirici: ELECTRONIC ARTS
Dosya Türü: .apk
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Hile Mod: Hayır

Yenilikler

Selam oyuncular! “Kabak baharatlı sevgililer” öyküsünü yadigar mağazasına ekledik ve bir önceki güncellemede yaşanan bazı fiyat sorunlarını düzelttik. Ayrıca Bahçecik, Çarşı Meydanı, Şehir Merkezi ve Sahil, Kış Festivali süslemeleriyle baştan yaratıldı. Etkinlikteki yılbaşı ödüllerini kazanarak yeni yılı kutlayabilirsiniz. Bu dönemde Sim’leriniz buz pateni de yapabilir. Ayrıntılar için bir süre sonra tekrar göz atın, oynadığınız için teşekkürler!

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.1 ve üzeri

Dosya Boyutu: 105MB

Google Play