Sniper Cover Operation: FPS Shooting v1.0 Hile Mod Apk, FPS atış oyunları oyuncularına hoş geldiniz. Bu ilk kişi shooter oyununa katılın (fps oyunu).
Bu en iyi cephe aksiyon savaş oyunlarından biridir. Offline Games Studio oyun firması tarafından android studio ortamında geliştirilen aksiyon oyunları kategorisinde yer alan keskin nişancı oyunudur.

Sniper Cover Operation: FPS Shooting Mod Apk

Sniper Cover Operation: FPS Shooting v1.0 Mod Apk – PARA HİLELİ

Sniper Cover Operation: FPS Shooting, Bu 3D FPS oyununda düşmanlarınızı arayın. Aksiyon oyununda destansı bir savaş alanında cesur bir komando elit katilinin rolünü oynarsınız. Tamamen silahlı bir terörist grubuyla karşılaşacaksınız, onlar sizin için kolay bir hedef. Sorumluluğu cesur bir bravo komando olarak almak ve bu savaş oyunu oynamak zorundasınız. Çekim için farklı silahlar kullanabilirsiniz. Harika bir dağ görevi oyununda farklı sahneleri seçmek bu çekim oyununu ilginç kılacaktır. Bu mükemmel komando aksiyon oyunu kesinlikle seveceksiniz. Yani, bekleyiş bitti, silahlarınızı ve en sevdiğiniz silahı terörist gruba karşı savaşmak için aldı, bu dövüş oyununu deneyin. Herşeye bravo komando gibi bakmak ve keskin nişancı atışları yapmak zorundasınız.
Bu, dağ macera savaş alanında oyun çekim, en iyi 3d aksiyon oyunları biridir. Bu keskin nişancı aksiyon oyunu çarpıcı 3d grafik bağımlısı tutacak. Bu harika savaş kahramanları ile gerçekçi aksiyon oyunu! Stratejinizi bu Keskin Nişancı Kapanışı Operasyonunda planlayın: FPS Atıcılık Oyunları 2019 bu, çevrimdışı bir macera oyunu. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki genel zorlukları aşmanız için para hileli sürümünü sunuyorum sizlere bu sayede oyun içi sınırsız alışveriş yapma imkanınız olacak. Yayınlandığı tarihten bu yana 10.000’den fazla indirilmiştir.  Oyun henüz google play’e yeni giriş yaptığı için oyun puan istatistikleri henüz belirlenmemiştir.

Ekran Görüntüleri

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
Sniper Cover Operation: FPS Shooting v1.0 Mod APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak oyunu açın ve keyfini çıkarın. İyi eğlenceler… 🙂

Boyut: 58.5 MB
Sürüm: v1.0
Geliştirici: Offline Games Studio
Android Sürümü: 4.1 ve sonrası

Düzenlemeler Mod Hile

– Para Hileli

YENİLİKLER

– Küçük Hata Düzeltmeleri!
– Büyük Çekim Deneyimi
– Zorlu Keskin Nişancı Kapak Operasyonu
– Gerçekçi Çevre
– Çevrimdışı Shooter Oyunu
– Tadını çıkarın!

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.1 ve sonrası

Dosya Boyutu: 58.5MB

Google Play