Slugterra: Slug It Out 2 v2.6.0 Hileli Apk, Daha büyük savaş aksiyonu, epik patron savaşları, heyecan verici karşılaşma panelleri ve yeni Sülük Gizli Evi ile karşınızda yeni nesil Slug it Out! Epic Story Interactive oyun firması tarafından android studio ortamında geliştirilen bulmaca, aksiyon ve macera oyun kategorilerinde yer alan eğlenceli bir oyundur.

Slugterra: Slug It Out 2, Slugterra: Slug It Out 2 Mod, Slugterra: Slug It Out 2 Hile

Slugterra: Slug It Out 2 v2.6.0 Mod Apk – Hileli Sürüm

Slugterra: Slug It Out 2, 99 mağaranın tümünde sülükler ortadan kayboluyor! Senin görevin bunun nedenin bulmak, sülükleri evlerine döndürmek ve bu yeraltı dünyasındaki hassas sülük enerjisi dengesini yeniden kurmak. Kahraman Eli Shane olarak oyna ve yanında can dostun Kundakçı ile birlikte bu gizemi çöz. Şaşırtıcı güçlere sahip küçük, dönüşen yaratıklardan bir cephanelik topla ve onlara savaşta deneyim kazanarak seviye atlatarak, sülüklerinin nasıl epik dönüşümler geçirdiklerini izle! Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi, seviyededir. Kontroller çift parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için para hileli sürümünü sizlerin deneyiminize sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana 5.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda google play store’da 171.901 kullanıcı tarafından oylanmıştır. Oyunun almış olduğu genel puan ortalaması 4,5’dir.

Özellikler:
• Çılgın “üçünü eşle” oyunları! Çok yönlü, hızlı aksiyonlu oyun mekaniği geleneksel “üçünü eşle” paneline çeşitlilik ve zorluk getiriyor
• Epik patron savaşları! Benzersiz, devasa patronlar sana her an sürpriz yapabilir, bu nedenle her zaman bir düelloya hazır ol!
• Slugterra’yı gizemli tehditlerden ve sinsi sülükşörlerden korumak için dünya haritasını Hikâye Modunda keşfet. Çıktığın yolda benzersiz sülükler, merak uyandıran düşmanlar ve karanlık sırlar bulacaksın.
• TV dizindeki favori kötü kahramanlarınla düello et ve daha önce hiç görülmemiş düşmanlarla savaşmak için güzel yeni mağaralara seyahat et!
• Sülüklerinin oyun oynayabileceği ve birbirleriyle ve seninle etkileşimde bulunabileceği yeni Sülük Gizli Evi!
• Yeni ödüller – değerli taşlar topla ve hazine sandıklarının kilitlerini aç!
• Tüm favori sülüklerin toplanmaya ve savaşta fırlatılmaya hazır!

Ekran Görüntüleri

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
Slugterra: Slug It Out 2 v2.6.0 Mod APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak “com.dhxmedia.slugitout2” adlı klasörü android/obb içine atın.

Boyut: 192 MB
Sürüm: v2.6.0
Geliştirici: Epic Story Interactive
Android Sürümü: 4.1 ve sonrası

Düzenlemeler Mod Hile

– Yüksek Değerli Zaferler
– Para Hileli
– Taş Hileli
– Evrim Taşı Hileli
– Büyük Ödül

YENİLİKLER

* Yeni elementler burada! Elektrik Elemental, buz Elemental, bitki Elemental, psişik Elemental ve toksik Elemental!* Güncelleme ile ücretsiz mücevher hediye!
* Küçük hata düzeltmeleri ve optimizasyon

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.1 ve sonrası

Dosya Boyutu: 192MB

Google Play