PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND v1.35.18 Hile Apk, ününe ün katmış pubg oyununun pixele yani animeye uyarlanmış hali diyebilirim. Pubg oyununu seven arkadaşlarımızın dikkatini çekecek FPS Shooter oyun firması tarafından android studio ortamında geliştirilen aksiyon fps türü bir oyundur.

PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND Apk, PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND Mod Apk

PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND v1.35.18 Mod Apk – MEGA HİLELİ

PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND, amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı karakteri ile bulunmuş olduğunuz adada 100 kişi içinden oyunu lider olarak bitirmeye çalışacağınız aksiyon dolu bir oyun diyebilirim. Bu tür fps türü oyunlara ilgi duyan arkadaşlarımızın mutlaka denemelerini tavsiye ediyorum. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için mega hileli sürümü sizlerin deneyiminize sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana 10.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda google play store’da 339.744 kullanıcı tarafından oylanmıştır. Oyunun almış olduğu genel puan ortalaması 4,3’tür.

Özellikler: 

✪ her zevke Skins
Skins herhangi piksel blok derileri satın alabilirsiniz, sadece gerçek 3D blok şehir hayatta kalma oyunları gibi kesinlikle mükemmel görünüyor;

Zayıf telefonlar için ✪ Grafik ayarları
Zayıf bir telefonunuz varsa full HD grafiklerle Bizim piksel atıcı ve ayrıca düşük ayar yapabilirsiniz;
silahların ✪ 30’dan fazla çeşit
Böyle AK, minigun, keskin nişancı silahları, piksel tabancası, smg, böylece tabanca gibi dev askeri cephanelik. SADECE Pixle silahla ÇEKİM, dünyanın sonunu başlayın!

✪ Oyun içi oto
Tabii ki savaş arabaları veya savaş araçlarını ve hatta bir TANK var! Bizim engin piksel dünya ile çevrilmemiş kalın! Mümkün olduğunca hızlı blok kuvvetini sunun ve ölü bölge kendinizi gizlemek!

✪ Canlı sohbet
Blok şehirdeki diğer oyuncular ile iletişim! Biz canlı sohbet oluşturdunuz.END_PARAGRAPHSTART_PARAGRAPHArtık zafer piksel mücadele etmek stratejisinin uygulanması yardımcı olacak arkadaş veya takım arkadaşları bulmaya!

✪ Otomatik çekim
Sen atış düğmeye basmak gerekmez, yapmanız gereken tek şey sadece piksel mücadele ve prop avı olduğunu. Biz kimseyi yedek yok, sizinle ilgili olduğunu vainglory it’i umuyoruz!

✪ Masif haritası boyutu;
Büyük harita boyutu, işte bu dağlar ve ölü bölge çevrilidir, elimizdeki bu. Büyük radyasyon ada bu size blok kentinde plaiyng ederken hayatta kalmak zorunda yerdir. Biz çok oyunculu çevrimiçi atıcı aynı haritada fazla 20+ oyuncu var!

✪ Kolay, sezgisel kontrolü.
Sadece soğuk! Eğer piksel atıcı oynarken saat ve dayz tarafından uçacak nasıl fark etmez.

Ekran Görüntüleri

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND v1.35.18 Mod APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak oyunu açın ve keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.. 🙂

Boyut: 98.8 MB
Sürüm: v1.35.18
Geliştirici: FPS Shooter
Android Sürümü: 4.1 ve sonrası

Düzenlemeler Mod Hile

– Mod Menüsü
– Yenilmezlik Modu
– Sınırsız Cephane
– Sınırsız Para
– Sınırsız Medkits

YENİLİKLER

Yeni silah
Silahlar için yeni deriler
Yeni karakterler
Hata düzeltmeleri

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.1 ve sonrası

Dosya Boyutu: 91.9MB

Google Play