Minecraft Pocket Edition v1.8.1.2 Mod Apk, aksiyon ve macera oyunlarını sevenlere tavsiye oyundur. Oyunda hayalini kurduğunuz şehri küplerle kuracaksınız. Mojang stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyunu denemenizi kesinlikle tavsiye ederim

Minecraft Pocket Edition

Minecraft Pocket Edition v1.8.1.2 Hileli Mod Apk

Minecraft Pocket Edition, bildiğiniz üzere android platformunun en popüler oyunlarından biridir. Amacınız küpün içerisinde hayatta kalmak ve hayalinizi kurduğunuz o büyük devasa şehri inşa etmek olacak. Oyun içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı oyunun tüm skinleri (kıyafet) açık bir şekilde sizlere sunuyorum. Böylelikle oyunun keyfini biraz daha fazla çıkarabilirsiniz. Oyunun final sürümü olduğu için bütün nitelikleri ve yenilikleri oyun içerisinde bulunmaktadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi durumdadır. Kontroller joystick mantığı ile sağlanabilmektedir. Yayınlandığı tarihten bu yana ücretli olmasına rağmen 10.000.000 yükleme sayısını aşmıştır. Google play markette 2.292.752 oyuncunun oylaması sonucunda aldığı puan 4,5’tir. Oldukça başarılı puan alan bu oyun, oyuncular tarafından çoğunlukla olumlu yorumlar almaktadır.

Ekran Görüntüleri

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
Minecraft Pocket Edition v1.8.1.2 Mod APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak oyunu açın ve oynamaya başlayın. İyi Eğlenceler..

Boyut: 85.5 MB
Sürüm: v1.8.1.2
Geliştirici: Mojang
Android Sürümü: 4.2 ve sonrası

Düzenlemeler Mod Hile

– Tüm kilitler açık premium skins
– Kilidi açık premium dokular
– Hiçbir hasar mod
– Sınırsız nefes
– Maksimum Envanter Boyutu
– Silahlarla 1 hit öldürmek
– Maksimum puan
– Yıkılmaz Araçlar

YENİLİKLER

1.8 sürümündeki yenilikler:
Pandalar artık büyük ormanlarda oluşup yuvarlanıyor, yayılıyor ve tembellik ediyor!
Muhteşem evcil hayvanlar olmalarına karşılık korkunç Fantomlar için korkuluk görevi de yapan meraklı sokak kedilerine yardım etmek için bir köyü ziyaret edin.
İskele oluşturmak (inşaat işleri artık daha hızlı, güvenli ve düzenli!) veya yalnızca sürekli tıkınan pandaları beslemek için yepyeni bambulardan stok yapın.

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.2 ve sonrası

Dosya Boyutu: 85.5MB

Google Play