Man or Vampire v1.5.5 Mod Apk, oyun geçtiğimiz günlerde google play store’a yeni giriş yapmıştır. HIDEA oyun firması tarafından android studio ortamında geliştirilen, rol oyunları kategorisinde yer alan stratejik muharebeler ve kurmuş olduğunuz ekibiniz ile zorlu bölümleri geçmeye çalışacağınız fantastik bir oyun.

Man or Vampire, Man or Vampire Apk, Man or Vampire Mod, Man or Vampire Hile

Man or Vampire v1.5.5 Mod Apk – MEGA HİLELİ

Man or Vampire amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile zorlu bölümleri düşmanlarınızı temizleyerek geçmek olacak. Bölümleri geçmek için hem stratejik hamleler hemde kurmuş olduğunuz ekibiniz ile ortak hareket ederek daha kolay bir şekilde geçmeniz mümkün. Bu tarz oyunlara ilgi duyan arkadaşlarımızın denemelerini düşündüğüm bir yapım. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolleri çift parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için yenilmezlik hileli sürümünü sizlere sunuyorum. Bu sayede oyunda geçemeyeceğiniz veya zorlanacağınız bir bölüm kalmayacak. Oyun google play store’a yeni giriş yaptığı için indirilme sayısı ve almış olduğu genel puan ortalamasına yer veremiyoruz.

Oyun Özellikleri

● Stratejik Mücadele
Sıra tabanlı savaşlarda arazilerde kullanarak kendi yaratıcı stratejik savaş. Savaşlar bir parti-oyun bazında yapılır ve savaşın yönleri, yapılandırdığınız partinin konumlarına ve arazilerine bağlı olarak değişecektir. Buna ek olarak, yoldaşlarınızın becerileri savaşta etkileyen ana faktördür.

● Şüpheli Zindan İlerleme
Adam veya vampir rastgele oluşturulan çeşitli zindanları içerir. Harita keşif bir zindan kaçmak için gereklidir. Hiçbir yerde görünür ve kaçan sizi tehdit zindan patron, sakının. Merak etmeyin, ürün ve ekipman zindan boyunca ilerleme yardımcı olacaktır.

● Çeşitli becerilere sahip arkadaşları işe
Sizinle bir maceraya gidecek arkadaşlarınızı işe. Her karakterden benzersizlik yaratan beceri ve sınıflarda farklıdır. Sen vb afinite, canavar elemanı, parti araştırması, dahil çeşitli içeriği ile güçlü olmak için yoldaşları eğitebilirsiniz

● Ana Karakteri Geliştirmek
Şampiyonunu büyütün. Ana karakterimiz özel, hem insan hem de vampir olarak devletler. İstediğiniz zaman işi değiştirebilir ve yoldaşlarınızdan gelişmiş beceriler öğrenebilirsiniz. Ana karakterinizi nasıl kullandığınıza bağlı olarak oyunun çeşitli şekillerde tadını çıkarabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
Man or Vampire v1.5.5 Mod APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak oyunu açın ve keyfini çıkarın. İyi eğlenceler… 🙂

Boyut: 98.8 MB
Sürüm: v2.16.19
Geliştirici: HIDEA
Android Sürümü: 4.2 ve sonrası

Düzenlemeler Mod Hile

– YÜKSEK DMG
– YENİLMEZLİK MODU
– BECERİ YOK CD
– ANTİ BAN
– BYPASS GİRİŞ

YENİLİKLER

Sabit diğer sorunlar çözüldü.

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.2 ve sonrası

Dosya Boyutu: 79.7MB

Google Play