Jetpack Joyride v1.13.2 Mod Apk – Para Hileli, Şimdiye kadarki en havalı jetpack’lerden birini giyin ve sevimli kahraman Barry Steakfries ile maceraya doğru gökyüzünde dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkın! Dünyaca ünlü Fruit Ninja’nın yaratıcılarından Halfbrick’in en çok beklenen aksiyon dolu android oyunu…

Jetpack Joyride, Jetpack Joyride Apk, Jetpack Joyride Mod Apk, Jetpack Joyride Para Hileli Apk

Jetpack Joyride v1.13.2 Apk – Para Hileli

Jetpack Joyride oyundaki amacınız Barry Steakfries karakteri ile deneysel jetpack’leri kötü bilim adamlarının elinden almak için gizli laboratuara girmesiyle macera başlıyor. Sürekli koşu ve uçma halinde olacaksınız. Altınları toplayacak ve önünüze çıkan engelleri ve tehlikeleri aşmaya çalışacak ve en yüksek rekorlara imza atmaya çalışacaksınız. Kontroller tek parmakla sağlanmaktadır. Grafikleri 2D 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Oyundaki genel zorlukları aşmanız için sınırsız para hileli sürümünü sizlere sunuyorum. Bu sayede oyun için marketten karakterinizin özelliklerini yükselterek daha etkili bir oyun sergilemeniz kaçınılmaz olacaktır. Jetpack Joyride “Halfbrick Studios” tarafından geliştirilen ve sunulan oyun yayınlandığı tarihten bu yana google play markette 100.000.000’dan fazla indirilmiş olup oyun severlerin beğenisi kazanmış bir oyundur. Toplamda 4.473.359 oy almış olup play store puanı  4,4’tür.

Ekran Görüntüleri

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
Jetpack Joyride v1.13.2 Mod APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak oyunu açın ve keyfini çıkarın. İyi eğlenceler… 🙂

Boyut: 93.7 MB
Kategori: Oyunlar
Oyun Türü: Arcade
Yayın Tarihi: 16.12.2018
Sürüm: v1.13.2
Geliştirici: Halfbrick Studios
Dosya Türü: .apk
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Hile Mod: Evet

YENİLİKLER

🎄YENİ YILBAŞI ETKİNLİĞİ🎄
Yılbaşı erken mi geldi? Bu hediyeler demek oluyor!
7 Yılbaşına Özel Hediyeyi YEPYENİ Yılbaşı Etkinliğinde açmak için uçan ‘incik boncuk’ları topla!

HEDİYELERİN
Işıl ışıl’ bir Jetpack, Yılbaşı temalı giysiler, yayınlanmamış YENİ kostümler ve ÇOK ÖZEL bir aracı, tamamen BEDAVAYA bu Yılbaşı aç!

YILBAŞI HARİKALAR DİYARI
Bilim adamları aşırıya kaçtı… Hem de çok fena! Yeni S.A.M. derisi, ‘Kış Harikalar Diyarı’ arkaplanı ve ölümcül Uçan Kartoplarını şimdi keşfet!

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.1 ve sonrası

Dosya Boyutu: 93.7MB

Google Play