Gangstar New Orleans v1.5.5e Mod Apk aksiyon macera ve FPS oyunlarını sevenlerin mutlaka denemesini tavsiye ederim. Oyunda gangstar karakterini yönlendirmektesiniz.

Gangstar New Orleans OpenWorld

Gangstar New Orleans v1.5.5e Mod Apk – Para Hileli

Gangstar New Orleans açık dünya aksiyon ve macera serilerinin standardını belirleyen oyun, muhteşem New Orleans şehrinde geri döndü. Yüzlerce araç, inanılmaz bir cephanelik ve bu devasa şehirde dilediğince gezme özgürlüğüyle, suç dünyasında bir efsane olmak için ihtiyacın olan her şey elinde. Amacınız yönlendirmekte olduğunuz gangstar karakteri ile bulunduğunuz açık dünya içinde size verilen görevleri yapmak ve kendi düzeninizi kurmak olacak. Oyun içerisinde yaşanan zorlukları aşmak adına oyunun sınırsız para ve mermi hileli sürümünü sizlere sunuyorum.

Hileli sürüm sayesinde size verilen görevleri çok daha kolay bir şekilde yapıp kendi düzeninizi kuracaksınız. Bitmek bilmeyen savaş, tehlikeki düşmanlar ve daha fazlası sizleri bekliyor olacak. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi durumdadır. Kontroller joystick mantığı ile sağlanmaktadır. Yayınlandığı tarihten itibaren 5 milyon yükleme sayısını aşmıştır. Google play markette 182.589 oyuncunun oylaması sonucunda aldığı puan 4,2’dir. Oldukça başarılı puan alan bu oyun, oyuncular tarafından çoğunlukla olumlu yorumlar almaktadır.

Ekran Görüntüleri

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
Gangstar New Orleans v1.5.5e Mod APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak “com.gameloft.android.ANMP.GloftOLHM” adlı klasörü android/obb içine atın.

Boyut: 890 MB
Sürüm: v1.5.5e
Geliştirici: Gameloft
Android Sürümü: 4.0 ve sonrası

Düzenlemeler Mod Hile

– Sınırsız Cephane Hileli
– Şarjör veya Mermi Yükleme Yok
– Hile Algılama Devredışı

YENİLİKLER

İster USLU ister YARAMAZ ol, bu güncelleme seni ödüllendirecek!

Tatil sezonu ruhu Gangstar New Orleans’a bir sürü ÜCRETSİZ ödül ve şahane Noel içeriğiyle geliyor: yeni 3 yıldızlı araç ve silahlar, ren geyiği ve kardan adam giysileri… Ve bu deneyime neşe katacak daha pek çok ürün!

Bu güncelleme, oyun deneyimin için büyük iyileştirmeler, daha ödüllü bir oyun akışı sunan 5 yıldızlı ürünler ve ganimet dolu ruh kavanozlarında deneyimini zenginleştirecek çeşitli ödüllerle birlikte geliyor!

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

Gangstar-New-Orleans v1.5.5e Hileli Mod Apk – Cloud Mail.Ru

APK + OBB İNDİR

Gangstar-New-Orleans v1.5.5e Hileli Mod ApkGoogle Drive

APK İNDİR

OBB İNDİR

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.0 ve sonrası

Dosya Boyutu: 890MB

Google Play