Fernanfloo v2.9 Hile Mod Apk, BroadbandTV Corp adlı oyun firması tarafından android studio ortamında geliştirilen, arcade oyunları kategorisinde yer alan fernan adlı karakterimizin maceralarını konu almış bir oyundur.

Fernanfloo Hile, Fernanfloo Para Hileli, Fernanfloo Mod Apk

Fernanfloo v2.9 Mod Hileli Apk

Fernanfloo, amacınız kontrolünü sağladığınız fernanfloo adlı karakterimizi durdurmak isteyen hayvanlar ile mücadele edeceği eğlenceli bir oyun… Kolay gibi görünen bu oyun aslında hiçte o kadar kolay değil… Bu tür arcade oyunlara ilgi duyan arkadaşlarımızın denemelerini düşündüğüm farklı bir oyun diyebiliriz Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki zorlukları aşabilmeniz için hileli sürümünü sizlere sunuyorum. Bu sayede daha başarılı bir oyun performansı sağlayacaksınız. Yayınlandığı tarihten bu yana 10.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda google play store’da 529.170 kullanıcı tarafından oylanmıştır. Oyunun almış olduğu genel puan ortalaması 4,8’dir.

Ekran Görüntüleri

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
Fernanfloo v2.9 Mod APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak oyunu açın ve keyfini çıkarın. İyi eğlenceler… 🙂

Boyut: 31 MB
Sürüm: v2.9
Geliştirici: BroadbandTV Corp
Android Sürümü: 4.0.3 ve sonrası

Düzenlemeler Mod Hile

– Para Hileli

YENİLİKLER

– Yeni video reklam gizlilik seçenekleri mevcuttur

Mümkün olan en eğlenceli deneyime sahip olmaya devam böylece biz düzenli oyuna güncellemeleri yapmak. Oyunu oynamak için teşekkür ederiz!

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.0.3 ve sonrası

Dosya Boyutu: 31MB

Google Play