Dead Effect 2 v181220.2229 Hileli Apk, App Holdings oyun firması tarafından android studio ortamında geliştirilen aksiyon oyunları kategorisinde yer alan korku ve gerilim dolu anlar yaşatacak muazzam bir oyun.

Dead Effect 2 v181220.2229 Mod Hile Apk

Dead Effect 2 amacınız gizli bir deney sonucu ortaya çıkan korkutucu yaratıkları yok etmekle başlayacaksınız. Korku, gerilim ve aksiyon dolu dakikalar yaşatacak mükemmel bir oyundur. Bu tarz oyunlara ilgi duyan arkadaşlarımızın mutlaka denemelerini düşündüğüm bir oyundur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki zorlukları aşabilmeniz için hileli sürümü sizlere sunuyorum bu sayede daha etkili bir oyun sergilemeniz kaçınılmaz olacaktır. Yayınlandığı tarihten bu yana 1.000.000’dan fazla indirilmiştir. Toplamda google play store’da 162.119 kullanıcı tarafından oylanmıştır. Oyunun almış olduğu genel puan ortalaması 4,3’tür.

Ekran Görüntüleri

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
Dead Effect 2 v181220.2229 Mod APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak “com.badflyinteractive.deadeffect2” adlı klasörü android/obb içine atın.

Boyut: 20.9 MB – 1.56 GB
Sürüm: v181220.2229
Geliştirici: App Holdings
Android Sürümü: 4.1 ve sonrası

Düzenlemeler Mod Hile

– Sınırsız Dayanıklılık
– Sınırsız Güç
– Sınırsız Cephane
– Sınırsız Kredi
– Sınırsız Kristaller
– Sınırsız Kilit Noktaları
– Sınırsız Yükseltme Noktaları

YENİLİKLER

Güncelleme, orijinal oyunda ve ayrıca iki temel eklemeyle uygulanan birçok düzenleme, iyileştirme ve düzeltmeyle birlikte geliyor:
* CyberMagic, yeni muharebe yeteneklerine, yeteneklerin muharebe verimliliğini büyük ölçüde artıran ve aynı zamanda aktif yetenekte uzmanlaşmış yeni bir oyuncu karakteri olan xandria “Cyberwitch” un kilidini açan bir psionik hızlandırıcıya erişim sağlar •
* Meridian kaçış yeni bir hikaye yay, yeni düşmanlar, çeşitli yeni özellikler ve savaş modları ve çok daha fazlası ekleyerek bir hikaye genişleme olduğunu.

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

APK İNDİR

OBB İNDİR

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.1 ve sonrası

Google Play