Clash of Clans v11.185.10 Mod Hile Apk android platformunda en çok oyuncu kitlesine sahip olan ve köy kurma, geliştirme ve sadırı düzenleme temalı strateji oyunudur.

Clash of Clans

Clash of Clans v11.185.10 Hileli Apk

Clash of Clans oyunumuz Supercell tarafından geliştirilen strateji oyunları kategorisinde yer alan popüler oyunlar arasında yerini almış çok sayıda kişinin oynadığı bir strateji oyunu diyebilirim. Amacınız köyünüzü savaşarak geliştirmek olacak. Köyünüzü geliştirmek için gerekli olan altın ve iksirleri toplamak için diğer köylere gerçek zamanlı saldırılar diğer bir deyişle baskınlar düzenlemeniz gerekiyor. Başarılı saldırılar yapmak için kendinize özel stratejik taktikler geliştirmelisiniz. Oyunda düzenlediğiniz saldırıları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Oyun içerisinde yaşanan genel zorluklardan dolayı oyunun sınırsız para ve iksir hileli sürümünü sizlere sunuyorum. Böylelikle köyünüzü daha kolay bir şekilde geliştirebilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanmaktadır. Yayınladığı tarihten bu yana 100 milyon yükleme sayısını aşmıştır. Google play markette 40.769.132 oyuncunun oylaması sonucunda aldığı puan 4,6’dır. Oldukça başarılı puan alan bu oyun, oyuncular tarafından çoğunlukla olumlu yorumlar almaktadır.

Ekran Görüntüleri

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
Clash of Clans v11.185.10 Mod Hile APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak oyunu açın ve oynamaya başlayın.

Boyut: 95.8 MB
Kategori: Oyunlar
Oyun Türü: Strateji
Yayın Tarihi: 11.12.2018
Sürüm: v11.185.10
Geliştirici: Supercell
Dosya Türü: .apk
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Hile Mod: Evet

YENİLİKLER

Yılın Son Güncellemesi!
• Yeni Birlik: Buz Golemi! Bu serin dostumuz düşman savunmalarını yavaşlatıyor ve yok edildiğinde düşmanları donduruyor!
• Yeni Büyü: Yarasa Büyüsü! Kızgın bir yarasa sürüsüyle düşman savunmalarına sürpriz yap!
• Yeni Kuşatma Makinesi: Kaya Balonu! Ordunun yolunu açmak için düşman savunmalarına gökyüzünden büyük kayalar fırlatan uçan bir kale!
• Bir sürü hata düzeltmesi, ayarlama ve oyun deneyimini geliştiren iyileştirmeler!

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

Clash of Clans v11.185.10 Orjinal Apk

Apk İndir

Clash of Clans v10.322.11 Hileli Mod Apk

Apk İndir

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.1ve sonrası

Dosya Boyutu: 85.6MB

Google Play