Candy Crush Saga v1.141.1.1 Hileli Apk, vakit geçirmek için eğlence tarzı klasik oyunları seven oyuncuların keyif alarak oynayacağı bir oyun diyebilirim. King stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyunu kesinlikle denemenizi öneririm.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga v1.141.1.1 Mod Apk – Mega Hileli

Candy Crush Saga,oyunumuz dünya çapında oynanan popüler bir oyundur. Amacınız aynı renk şekerleri bir araya getirip patlatarak en yüksek skoru yaparak bir sonraki bölüme geçmek olacak. Oyun içerisinde yaşanan genel zorlukları aşmak adına oyunun tüm bölümler açık sınırsız can hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Hileli sürüm sayesinde oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir ve tüm bölümlerde yükse skorlara rahatça imza atabilirsiniz. Oyunda hırs ve rekabeti arttırmak için skor tablosu olması bu sayede arkadaşlarınızı veya ailenizden herhangi biri ile bu oyunda kıyasıya bir yarışa da girebilirsiniz diyelim. Bu tür oyunları seven arkadaşlarımızın oynamasını tavsiye ettiğim bir oyun. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi durumdadır. Kontroller tek parmakla sağlanabilmektedir. Yayınlandığı tarihten itibaren 21.147.170 oyuncunun oylaması sonucunda aldığı puan ortalaması 4,4’dür. Oldukça başarılı puan alan bu oyun, oyuncular tarafından beğenilmekte ve genel anlamda olumlu yorumlar almaktadır.

Ekran Görüntüleri

1 2 3

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
Candy Crush Saga v1.141.1.1 Hileli Mod APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak oyunu açın ve keyfini çıkarın. İyi Eğlenceler 🙂

Boyut: 81.6 MB
Sürüm: v1.141.1.1
Geliştirici: King
Android Sürümü: 4.1 ve sonrası

Düzenlemeler Mod Hile

– Normal Hareketler.
– Sonsuz Can
– Tüm düzeyleri Kilidi Açık
– Tüm Bölüm Kilidi Açık
– Sonsuz Güçlendiriciler.
– Her Zaman Kazanırsın.

YENİLİKLER

Umarız Candy Crush Saga oynamaktan keyif alıyorsundur! Oyunu her hafta güncellediğimizden tatlı yeni özelliklerin ve seviyelerin hepsine erişmek için son versiyonu indirmeyi unutma!

Oyuna yeni mi başladın? Utanma, eğlenceye katıl!

Ara verip geri mi döndün? Tam zamanında!

Haydi oynayalım!

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.1 ve sonrası

Dosya Boyutu: 81.6MB

Google Play