Battle Instinct v1.14.26.1 Hile Mod Apk, Hazır mısın Görev basit, iniş noktasını seç, etrafına bak, sorunsuz bir silah bulacaksın, vücut zırhını ve el bombalarını unutma. Dikkatli ol, yanında 24 tane daha silahlı haydut var. Hiçbiri ölmek istemiyor. Her durumda, bugün değil.

Battle Instinct Apk, Battle Instinct Mod Apk, Battle Instinct Hile Apk

Battle Instinct v1.14.26.1 Mod Apk – Hileli Sürüm

Battle Instinct, Binaları dikkatlice inceleyin, çok fazla mühimmat ve çeşitli silahlar var. Çatılardaki ateşe dikkat edin, çalılıklara pusu atın, damlalar için savaşın, çok ilginç şeyler var. Ve genellikle savaşçıya bakarsanız ölüm sizin izinizde! Fps aksiyon türü oyunlara ilgi duyan arkadaşlarımızın dikkatlerini çekecek bir yapım diyebilirim. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolleri çift parmakla sağlanmaktadır. Oyundaki genel zorlukları aşabilmeniz için para hileli sürümü sizlerin deneyimine sunuyorum. Yayınlandığı tarihten bu yana 10.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunun temel özellikleri:
1. Savaş İçgüdüsü’ndeki kraliyet savaşı daha ilginç ve kazanılmış RPG unsurları oldu. Avantaj elde etmek için her dövüşten önce üç benzersiz Perks seçin.

2. Görünüşünüz şimdi oyunu etkiliyor. Yedi yedi savaş giysisinin her biri size bir ya da daha fazla güçlendirici ikramiye veriyor.

3. Üç boyutlu harita, modern 3D grafikler, 25 oyuncu için çok oyunculu bir maçta kendinden emin oynamaya uygun mobil yönetim.

Ekran Görüntüleri

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
Battle Instinct v1.14.26.1 Mod APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak “com.Deuscraft.BattleInstinct” adlı klasörü android/obb içine atın.

Boyut: 133.5 MB
Sürüm: v1.14.26.1
Geliştirici: Deus Craft
Android Sürümü: 4.1 ve sonrası

Düzenlemeler Mod Hile

– Para Hileli

Dip Not: Sitemizdeki tüm dosyalar eset Nod32 Antivirüs programı ile tarandıktan sonra yayınlanmaktadır.

468 x 60 Reklam Alanı

İşletim Sistemi: 4.1 ve sonrası

Dosya Boyutu: 133MB

Google Play